Page banner

Odstoupení od kupní smlouvy

Odstoupení od kupní smlouvy

Zpět Následující

1. Jak postupovat

1.1. Jak postupovat při odstoupení od kupní smlouvy

1.1.1 V případě, že nejste se zbožím spokojeni, můžete ho bez udání důvodu vrátit. My vám dle vašeho přání zboží vyměníme nebo vrátíme peníze.

1.1.2 Odstoupení od kupní smlouvy provádí ten, kdo zboží objednal, a to ve lhůtě 14 kalendářních dní ode dne převzetí zboží. Prosíme o sdělení telefonního čísla nebo e-mailu pro rychlé spojení v případě nějaké nesrovnalosti.

1.1.3 Zboží zašlete nejpozději do 14 kalendářních dnů od odstoupení od smlouvy na adresu ResoluteGear s.r.o., Italská 1205/10, 120 00 Praha 2, případně předejte ve stejné lhůtě na výdejním místě.

1.1.4 Zboží zašlete s vyplněným reklamačním lístkem, který naleznete zde. Označte požadovaný způsob vyřízení odstoupení od smlouvy (výměna zboží, vrácení peněz).

1.1.5 Zboží zasílejte nepoškozené a neopotřebené, nejlépe v originálním obalu.

1.1.6 Balíček zašlete jako obyčejnou, popřípadě doporučenou zásilku. Podací lístek od zásilky si ponechejte jako doklad o odeslání. Zásilky neposílejte na dobírku, takto poslané zásilky nepřebíráme.

1.1.7 Adresa pro zaslání zboží zpět:
ResoluteGear s.r.o.
Italská 1205/10
120 00 Praha 2

1.1.8 Kontakty
telefon: +420 728 199 747
e-mail: reklamace@resolutegear.com

Stáhnout formulář pro odstoupení

2. Informace o odstoupení

2.1 Vyřízení odstoupení od kupní smlouvy

2.1.1 Vyřizujeme v nejkratší možné době, nejpozději do 14 kalendářních dnů od odstoupení od smlouvy. Upozorňujeme na skutečnost, že nejsme povinni vrátit peníze dříve, než nám bude zboží doručeno nebo prokázáno jeho odeslání.

2.1.2 V případě odstoupení od kupní smlouvy formou žádosti o výměnu zboží vám novou zásilku zašleme na naše náklady.

2.1.3 Pokud si přejete vrátit peníze, učiníme tak převodem na účet, případně na vaši žádost poštovní poukázkou. ResoluteGear vrací v tomto v tomto případě i náklady na přepravu původní zásilky z ResoluteGear k zákazníkovi. Náklady na přepravu (zaslání) zboží od zákazníka do ResoluteGear hradí zákazník.